Przyciemnianie szyb Łódź - AMS Car Design

AMS Car Design
ul. Pojezierska 60
94-104 Łódź

tel. 668 833 423
tel. 606 816 443
ciemneszyby@o2.pl

więcej...

AMS Car Design

Szyby samochodowe Łódź

Szyby samochodowe ŁódźJak wiadomo, nic nie jest na stałe co dotyczy również nawet najlepszej jakości szyby samochodowe, które zawsze możesz szybko i fachowo wymienić w Łodzi. Należy pamiętać, że cały proces wymiany szyby samochodowej, (bez znaczenia czy to szyby przedniej, bocznej czy tylnej), jest niezwykle skomplikowany. Dlatego jeśli:

  • pojawiło się na szybie pęknięcie, którego nie można zakleić;
  • szyba została rozbita;
  • jeśli szyba samochodowa została uszkodzona w wyniku kolizji;
musisz niezwłocznie zgłosić się na jej wymianę. Wymiana szyby jest procesem złożonym i bardzo precyzyjnym, dlatego dbając o bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich czy też pasażerów, firma AMS Car Design posiadając wieloletnie doświadczenie zaprasza do skorzystania ze swoich usług.

Auto szyby Łódź - tylko w AMS CAR DESIGN

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Łodzi, która zajmuje się zarówno wymianą szyb samochodowych jak i ich przyciemnianiem, co zawdzięczamy naszym zadowolonym klientom. Zadowolenie klienci motywują nas do ciągłego rozwijania firmy. Wiadomo, że szyba samochodowa jest jednym z elementów podwozia, a więc jest tak samo ważna jak inne części auta, w związku z tym, rekomendujemy żeby wymiana szyb samochodowych została pozostawiona fachowcom.

Wymiana szyb samochodowych w Łodzi

Szyby samochodowe są jedną z najważniejszych elementów każdego auta. Dlatego nasza firma do wymiany szyb wykorzystuje tylko najlepszej jakości certyfikowane szkło. Również samo przygotowanie auta do wymiany szyby jest dość istotne.

Po zdemontowaniu starej auto szyby, należy się upewnić czy w jej obrębie nie powstają ogniska korozyjne. Jeśli tak, należy warstwę rdzy zeskrobać i pomalować farbą antykorozyjną. Jeśli ognisko korozyjne jest dość duże, należy auto odstawić do warsztatu. Gdy farba antykorozyjna dokładnie wyschnie, można przystąpić do kolejnego etapu, którym jest odtłuszczenie a następnie pokrycie danej powierzchni nowym klejem.

Kolejnym etapem jest nałożenie za pomocą specjalnego aplikatora bądź pędzelka, czarnego primera, który to musi dokładnie wyschnąć. Następnie, jeśli szyba posiada górną uszczelkę ozdobną lub górną listwę to ją montujemy jeszcze przed wklejeniem szyby samochodowej. Na tak przygotowane warstwy primera, za pomocą akumulatorowego pistoletu elektrycznego bądź tłocznie pneumatycznej nakładamy nowy klej.

Na tym etapie montażu przykładamy precyzyjnie nową szybę. Gdy szyba idealnie zwiąże się z klejem, montujemy słupki boczne, plastikowe podszybie, osłony słupków bocznych, wycieraczki oraz ( jeśli auto posiadało) listwy metalowe lub plastikowe. Końcowym kosmetycznym etapem jest staranne umycie auto szyby.

Szyby samochodowe - aktualny katalog

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem , której priorytetem są szyby samochodowe, dlatego też ciągle inwestujemy w nowe technologie. Łódź, to miejsce gdzie nasza firma zyskała rzeszę zadowolonych klientów.

W związku z tym poza wymianą szyb samochodowych, posiadamy również w swojej ofercie przyciemnianie szyb. Znajomość przepisów dotycząca przyciemniania szyb, powoduje że montowane przez nas folie, są dostosowane do odpowiednich norm,a Ty możesz czuć się bezpiecznie w swoim aucie i cieszyć się jazdą

Przed przystąpieniem do realizacji nasz pracownik zawsze ustala z klientem koszty wymiany szyby samochodowej lub jej przyciemnienia. Aktualny katalog firmy dostępny jest w biurze AMS Car Design na ulicy Pojezierskiej 60. Zapraszamy.


Strona główna // O firmie // Cennik // Folie samochodowe // Folie okienne // Szyby samochodowe // Wymiana szyb // Kontakt
Jesteś na stronie Szyby samochodowe Łódź