Przyciemnianie szyb Łódź - AMS Car Design

AMS Car Design
ul. Pojezierska 60
94-104 Łódź

tel. 668 833 423
tel. 606 816 443
ciemneszyby@o2.pl

więcej...

AMS Car Design
O firmie

            Doświadczanie i kilkunastoletni profesjonalizm sprawiły, iż obecnie jesteśmy niekwestionowanym liderem na polskim rynku, specjalizującym się w w montażu oraz przyciemnianiu szyb samochodowych. Przez lata, najwyższa jakość świadczonych usług przełożyła się na tysiące zadowolonych Klientów, którzy korzystają z naszych usług do dziś i polecają nas innym. Doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm naszych działań sprawiają, że od wielu lat jesteśmy liderem w branży, którą reprezentujemy.

O naszej pozycji świadczy fakt, iż obecnie świadczymy usługi wielu dealerom samochodowym na terenie całej Łodzi (Toyota, Audi, J.J. Hyundai, Citroen "Syguła", Kia "land car", Idczak, Peugeot "Owlex", Honda "Kosicki", Ford "Gonera", Mitsubishi "Satall", Renault, Skoda "Bednarek", Nissan "Przyguccy", Jeep, Suzuki, "Autotraper" oraz Mercedes).

Zalety skorzystania z naszych usług:

  • Naszą mocną stroną jest atest (chomologacje) z isc, dzięki której uzyskujemy przyciemnianie przednich bocznych szyb samochodowych nawet do 30%.
  • Ponadto posiadamy największy wybór folii w ponad 100 kolorach i odcieniach.
  • Z uwagi na fakt, iż jesteśmy renomowaną firmą pracujemy tylko na materiałach najwyższej klasy, takich jak: 3m, Armorlite, Bruxsafoll, Glass-Gard, Sun-Gard.
  • Naszym Klientom oferujemy wieloletnie gwarancje, a produkty, które oferujemy są w przystępnych cenach.
  • Ponadto jako jedni z nielicznych wygrzewamy auto szyby piecowo.
  • U nas zawsze zostaną Państwo mile obsłużeni, a w przypadku pytań i wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostaną wykwalifikowani doradczy, służący swoją opinią i wsparciem.


Strona główna // O firmie // Cennik // Folie samochodowe // Folie okienne // Szyby samochodowe // Wymiana szyb // Kontakt
Markowe szyby samochodowe Łódź | Najtańsze szyby samochodowe do twojego auta.