AMS Car Design
ul. Pojezierska 60
94-104 Łódź

tel. 668 833 423
tel. 606 816 443
ciemneszyby@o2.pl

więcej...

AMS Car Design
Auto szyby Łódź

Auto szyby Łódź

Auto szyby Łódź Każdy model samochodu posiada inny rodzaj auto szyby, różnią się one przede wszystkim kształtem i nie chodzi tutaj o kształt szyby, jako całości, lecz kształt krawędzi szyby.

Auto szyby Łódź mogą zaoferować montaż szyb, przyciemnianie szyb- tradycyjne oraz przyciemnianie szyb folią, która przyciemnia szyby bez ingerencji w skład szyby, tylko naklejając ją na powierzchnię szyby, sprzedaż szyb, które potem można zamontować samemu, naprawę pęknięć i odprysków na szybach. Bardzo często dochodzi do uszkodzenia szyb w pojazdach, nie należy tego lekceważyć każdy odprysk bądź też pęknięcie może okazać się bardzo groźne nawet podczas niegroźnie wyglądającej stłuczki, szyba może wtedy rozprysnąć się w przysłowiowy drobny mak i narobić wiele szkody, również dla naszego zdrowia. Dlatego gdy tylko zauważymy usterkę w szybie należy udać się do zakładu, który sprzeda nam szybę lub pomoże ją wymienić, takim zakładem, firmą, sklepem są AMS Car Design Auto szyby Łódź. Nieodłącznym elementem szyby samochodowej są wycieraczki, bez nich nie możemy poruszać się samochodem, gdyż wystarczy nawet delikatny opad atmosferyczny i bez wycieraczek, które oczyszczą szybę samochodową nie zobaczymy nic na swojej drodze.

 

Auto szyby i folie antywłamaniowe

Na rynku istnieją także folie antywłamaniowe, które utrudniają zadanie złodziejom, mianowicie chronią auto szybę przed rozbiciem, wybiciem jej. Zapewniają one również bezpieczeństwo przed rozbiciem szyby podczas wypadku, bowiem po rozbiciu szyby, folia sprawia, że odłamki szkła pozostają na swoim miejscu nie rozpryskują się. Takie folie antywłamaniowe są odporne na wszelkie zniszczenia i zarysowania i nikt niepowołany nie zauważy, że ich używamy.


Strony www: Go3.pl Strona główna // O firmie // Cennik // Folie samochodowe // Folie okienne // Auto szyby // Kontakt
Jesteś na stronie Auto szyby Łódź