Przyciemnianie szyb Łódź - AMS Car Design

AMS Car Design
ul. Pojezierska 60
94-104 Łódź

tel. 668 833 423
tel. 606 816 443
ciemneszyby@o2.pl

więcej...

AMS Car Design

Wymiana Auto szyb

Auto szybaNasza firma AMS Car Design oferuje auto szyby z montażem w Łodzi do każdego modelu samochodu. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i najdłużej istniejących firm w województwie.

AMS Car Design to serwis samochodowy zajmujący się wymianą szyb samochodowych.. Posiadamy zarówno doświadczenie jak i najnowszą technologię dlatego też nasi klienci są zadowoleni z szybkiej i dokładnej realizacji naszych usług. Auto szyby AMS Car Design podchodzą do każdego klienta indywidualnie, gwarantując fachową i szybką usługę.

Wielu kierowców bagatelizuje drobne pęknięcia szyb i nie decyduje się na ich naprawę (lub gdy jest to konieczne wymianę szyb) szyb, które mogą być niezwykle groźne zarówno dla kierowcy, pasażerów jak też dla osób poza pojazdem. Dlatego też, nie należy lekceważyć nawet najdrobniejszego uszczerbku szyby, gdyż może ona doprowadzić do przykrych konsekwencji, począwszy od zatrzymania przez policję dowodu rejestracyjnego przez spowodowanie kolizji z różnym skutkiem.

Nasza firma oferuje tylko najlepszej jakości szyby. W przypadku aut nietypowych, auto szyby sprowadzamy na specjalne zamówienie.

Wykonując w firmie AMS Car Design wymianę szyby, klient zawsze otrzymuje pisemną informację o dokonanej wymianie z certyfikatem jakości szyby oraz gwarancję na wykonaną usługę.

Wysokiej jakości auto szyby do każdego auta

Nasze wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci utwierdzają nas w przekonaniu, żeby stawiać tylko na najlepszej jakości produkty, w związku z tym nasza firma współpracuje wyłącznie z producentami, którzy oferują certyfikowane auto szyby. W związku z tym nasza firma oferuje profesjonalną:

  • sprzedaż szyb samochodowych;
  • wymianę szyb;
  • przyciemnianie szyb;

Jak wiadomo, jednym z najważniejszych elementów auta są szyby dlatego wymiana auto szyb powinna odbywać się tylko przez fachowców by mieć pewność, że jest ona idealnie dopasowana i idealnie zamontowana. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w wymianie szyb dlatego też, auto szyby które montujemy są najwyższej jakości na co dajemy gwarancje.

Auto szyby - możliwość montażu w Łodzi

Jeśli miałeś stłuczkę przy której została uszkodzona szyba, pamiętaj że firma AMS Car Design oferuje szybką i bezpieczną wymianę szyb. Nasza firma gwarantuje Ci nie tylko profesjonalną usługę ale również atrakcyjne warunki cenowe.

Należy pamiętać, iż zarówno o trwałości szyb samochodowych jak i o bezpieczeństwie decyduje nie tylko jakość auto szyby ale także jej montaż. Szyba źle zamontowana może powodować nieszczelność a za tym idą przecieki oraz możliwość jej szybkiego uszkodzenia poprzez pęknięcia. Dlatego wymieniając szybę w aucie, warto pamiętać o bezpieczeństwie swoim, pasażerów czy innych uczestnikach ruchu.

Firma AMS Car Design w Łodzi oferuje fachową wymianę auto szyb tylko przez doświadczony personel, który zawsze dba o ty by szyba była idealnie dopasowana, a kierowca cieszył się bezpieczną jazdą. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź naszą firmę. Zapraszamy!!!


Strona główna // O firmie // Cennik // Folie samochodowe // Folie okienne // Szyby samochodowe // Wymiana szyb // Kontakt
Jesteś na stronie Auto szyby Łódź