AMS Car Design
ul. Pojezierska 60
94-104 Łódź

tel. 668 833 423
tel. 606 816 443
ciemneszyby@o2.pl

więcej...

AMS Car Design
Przyciemnianie szyb Łódź

Przyciemnianie szyb Łódź

Przyciemnianie szyb Łódź Przyciemnianie szyb zapewnia komfort jazdy, nikomu nie jest dobrze, gdy słońce świeci nam w twarz podczas jazdy samochodem, bardzo to przeszkadza zarówno kierowcom jak i pasażerom samochodu. Dobrze przyciemnione szyby zmniejszają nagrzewanie się wnętrza samochodu oraz minimalizują oślepiające działanie słońca, które bardzo denerwuje właśnie przede wszystkim kierowców podczas jazdy samochodem.

Przyciemnianie szyb Łódź proponuje na przykład folie przyciemniające szyby, mają one bardzo ważną zaletę, te folie po prostu nakleja się na szybę i gdy już nie będziemy chcieli mieć przyciemnionych szyb taką folię będziemy mogli zerwać i nie będzie po niej śladu, nikt nie zorientuje się, że szybu w tym aucie były przyciemnione. Przyciemnione szyby zapewniają również dyskrecję, nie zawsze chcemy alby ludzie widzieli, kto jedzie w naszym samochodzie. Kiedyś z przyciemnianych szyb korzystały przede wszystkim gwiazdy oraz ludzie show biznesu, dziś przyciemnianie szyb stało się powszechniejsze i każdy, nawet zwykły człowiek może posiadać samochód z przyciemnionymi szybami.

Przyciemnianie szyb samochodowych

Niestety niedozwolone jest całkowite przyciemnianie, a przede wszystkim szyb przednich, takie szyby można przyciemnić w dozwolonym stopniu, najczęściej są one przyciemnione już fabrycznie. Przyciemnione szyby wyglądają elegancko, tajemniczo, luksusowo, prestiżowo, gdy widzimy samochód z przyciemnionymi szybami od razu wydaje nam się, że jedzie w nim ktoś ważny a wcale może tak nie być, może to być zwykły człowiek, który po prostu wie, co jest dobre.


Strony www: Go3.pl Strona główna // O firmie // Cennik // Folie samochodowe // Folie okienne // Auto szyby // Kontakt
Jesteś na stronie Przyciemnianie szyb Łódź